Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

Adres: Atatürk Kongre Kültür Merkezi, Merinos Park

Web : www.merinosakkm.com

Fuara Davet

Sayın İlgililer,

Su ve Çevre konusu toplumumuzun ve geleceğimizi ilgilendiren en önemli konuların başında geldiği hepimizin malumudur. Buradan hareketle Network Fuarcılık ve Merinos AKKM iş birliği ve Bursa Kent Konseyi katkılarıyla bu önemli konuyu ele almaya ve önemli bir etkinlik yapmaya karar verdik. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi, Su Vakfı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü’ne destek ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Diğer paydaşlarla da görüşmelerimiz devam etmektedir. Amacımız hep birlikte başarılı bir organizasyon gerçekleştirmektir.

Toplumumuza, sektöre, öğrencilere, akademisyenlere, kamuya mesajların verileceği, kararların alınacağı, bilimsel bilgi paylaşımının, skeç, tiyatro gösterileri, şiir ve resim yarışmalarının olacağı fuar ve kongrenin birlikte planlandığı Su ve Çevre Fuarı ve 4. Uluslararası Bursa Su ve Çevre Kongresi’ni sizlere duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz. 

Sizlerin katılım ve katkıları ile fuar ve kongremiz anlamlı ve değerli olacaktır. Etkinliğimizi Dünyada benzer etkinliklerin yapıldığı 22 Mart Dünya Su Günü tarihinde planladık. Hepinizi 22-24 Mart 2018 tarihlerinde Bursa şehir merkezindeki ve Merinos Parkı içerisindeki Atatürk Kongre, Kültür Merkezi ve fuar alanına davet eder, saygılarımızı sunarız.

Network Fuarcılık Ltd. Şti.

Su ve Çevre Fuarı © 2018